No tak zacnem: Ja mam maltezaka a vola sa Tomino.Je naozaj krasny.Bol operovani na pruh mysleli sme si ze sa mu to vrati ale sa mu to uz potom nevratilo.Narodil sa 24.4.09.Ked sme ho dali ockovat na besnotu a tak no tak 1 dni knucal a len spal a takto usto aj po operaci mal horucky.Vdety mi ho tak bolo luto..Je to moj milacik klasny a velmi ho mam rada.
Komentáre
Prehľad komentárov
Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.

